SUPERCLEAN TEKSTİL ÜRETİM SANAYİ LTD. ŞTİ. 


FİRMAMIZ Ticari Faaliyetine 1946 Yılında İstanbul  Sultanhamam'da  UĞURLAR TEKSİL SANAYİ  Ünvanı ile  Kumaş Üretimine  Başlamış ve Sektörde Pek Çok Alanda Üretici ve Pazarlamacı Kimliğiyle Faaliyetlerine 78  Yıldır Aralıksız Olarak Devam Etmekle Birlikte 2. VE 3’üncü Kuşak Aile Bireylerinden Oluşan Alt Firmalarını'da Bünyesinde Barındırmaktadır.


Faaliyet Gösterdiğimiz Alanların Başında,


Yünlü Kumaş Üretimi (1946 -2024 )

Gömlek Üretimi ( 1976 -2024 )

Mikrofiber Temizlik Bezleri Üretimi ( 2005 – 2024 )

Mikrofiber Kozmetik Ürünleri ( 2007 – 2024 )

Üretimi Gelmektedir.


Avusturya'da  İleri Teknoloji İle Üretilen Mikrofiber Cinsi Temizlik Bezlerimizin Ülkemizde Toptan Dağıtımı ve Pazarlamasını Yapan Firmamız , Ayrıca Avrupa'nın En Büyük Tekstil Üreticilerinden Rezi Microfaser GMBH Şirketiye 2010 Yılında İmzalanan Distrübütörlük Anlaşmasıyla Tüm Avrupa ve Ortodoğu Ülkelerinde İhracat Faaliyetlerini Geliştirmiştir. 

Yüksek Kalite , Teknoloji , Ürün Çeşitliliği ve Devamlı Stok Kontrolü Sayesinde Sektörde Öncü Firma Olarak Faaliyet Göstermekteyiz. 
Ayrıca , 2012 yılında Kurmuş Olduğumuz Atölye'miz ile İstenilen Marka ve Ebatlarda Mikrofiber Kumaş Kesimi - Dikimi - Paketlemesi Yapmaktayız. 


Pazarlama Faaliyetimize Destek Olması Amacıyla İstanbul Anadolu Yakasında  2 Toptan Satış Mağazamız - Depomuz ve Atölyemizle ,

İstanbul Avrupa Yakasında 1 Kumaş -1 Konfeksiyon  Mağazamız ile Sektöre Faal Bir Şekilde Hizmet Vermekteyiz. 

Firmamız Ayrıca Globalleşen Dünya'ya Entegre Olarak Dünyanın Farklı Ülkelerinden İthalat Faaliyetlerinde Bulunmaktadır. Firmamız Kendilerini Kalitesiyle Dünya'ya Kanıtlamış Farklı Markaların Ürünlerini Pazarlamakta ve Bu Markaların Türkiye Genel Distrübütörlüklerini'de Bünyesinde Barındırmaktadır. 

Türkiye Distrübütörlüğünü Yaptığımız Firmalar ,

·         FERTİLE MİND - AUSTRALIA (Hamile İç Giyim )

·         WALLTASTİC - ENGLAND (Duvar Kağıdı )

·         VİTALIS- GERMANY (Kozmetik Temizlik Bezleri)

·         REZİ MİCROFASER - AUSTRİA ( Temizlik Bezleri )

.        PURESTAR -KOREA ( Oto Temizlik Bezleri ) 


Kurulduğu Yıldan İtibaren Müşteri Memnuniyetini ve Güvenini Kendine Hedef Edinen Firmamız;Faaliyet Alanlarındaki Ürünlerde, En İyi Kalite Anlayışı Çerçevesinde En Uygun Fiyata , En İyi Servisi Sağlamak İlkesini Benimsemiştir.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?