Ticari Faaliyetine 1946 Yılında İstanbul'da Kumaş Üretimi ile Başlayan Firmamız ,Sektörde Pek Çok Alanda Üretici ve Pazarlamacı Kimliğiyle Faaliyetlerine 72 Yıldır Aralıksız Olarak Devam Etmekle Birlikte 2. VE 3’üncü Kuşak Aile Bireylerinden Oluşan Alt Firmalarını'da Bünyesinde Barındırmaktadır.


Faaliyet Gösterdiğimiz Alanların Başında,

Yünlü Kumaş Üretimi (1946 -2015 )

Gömlek Üretimi ( 1976 -2018 )

Mikrofiber Temizlik Bezleri Üretimi ( 2005 – 2018 )

Mikrofiber Kozmetik Ürünleri ( 2007 – 2018 )

Üretimi Gelmektedir.

Avusturya'da  İleri Teknoloji İle Üretilen Mikrofiber Cinsi Temizlik Bezlerimizin Ülkemizde Toptan Dağıtımı ve Pazarlamasını Yapan Firmamız , Ayrıca Avrupa'nın En Büyük Tekstil Üreticilerinden Rezi Microfaser GMBH Şirketiye 2010 Yılında İmzalanan Distrübütörlük Anlaşmasıyla Tüm Avrupa ve Ortodoğu Ülkelerinde İhracat Faaliyetlerini Geliştirmiştir. 

Yüksek Kalite , Teknoloji , Ürün Çeşitliliği ve Devamlı Stok Kontrolü Sayesinde Sektörde Öncü Firma Olarak Faaliyet Göstermekteyiz. 
Ayrıca , Haftada 5000 Adet Gömlek Üreten Tesisimiz İle Pek Çok Kurumsal Firmanın Personel Giyim İhtiyacını Karşılamaktayız. 
Pazarlama Faaliyetimize Destek Olması Amacıyla 2 Toptan Satış Mağazamız ve 1 Perakende Satış Mağazamız ile Sektöre Faal Bir Şekilde Hizmet Vermekteyiz. 

Firmamız Ayrıca Globalleşen Dünya'ya Entegre Olarak Dünyanın Farklı Ülkelerinden İthalat Faaliyetlerinde Bulunmaktadır. Firmamız Kendilerini Kalitesiyle Dünya'ya Kanıtlamış Farklı Markaların Ürünlerini Pazarlamakta ve Bu Markaların Türkiye Genel Distrübütörlüklerini'de Bünyesinde Barındırmaktadır. 

Türkiye Distrübütörlüğünü Yaptığımız Firmalar ,

·         FERTİLE MİND - AUSTRALIA (Hamile İç Giyim )

·         WALLTASTİC - ENGLAND (Duvar Kağıdı )

·         VİTALIS- GERMANY (Kozmetik Temizlik Bezleri)

·         REZİ MİCROFASER - AUSTRİA ( Temizlik Bezleri )

Kurulduğu Yıldan İtibaren Müşteri Memnuniyetini ve Güvenini Kendine Hedef Edinen Firmamız ; Faaliyet Alanlarındaki Ürünlerde, En İyi Kalite Anlayışı Çerçevesinde En Uygun Fiyata , En İyi Servisi Sağlamak İlkesini Benimsemiştir.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?